Casa Mel No Jardim Hotel
Casa Mel No Jardim Hotel ligger i Sao Pedro 5 km fra byens centrum og tilbyder Wi Fi i hele ejendommen. Beliggende omkring 4 km fra Gustavo Teixeiras kommunale museum er hotellet også 2 km væk fra Juventude-springvandet.
Hotellet er et fantastisk sted at bo på grund af bekvem placering i Sao Pedro. Du kan komme til Águas de São Pedro Promenade om få minutter i bil.
Mange værelser byder på udsigt over haven.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr ikke tilladt
Aktiviteter og afslapning
- Have
På værelset
- Terrasse
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Hvor kan vi parkere vores køretøj i et Casa Mel No Jardim Hotel?
Et Casa Mel No Jardim Hotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i det Casa Mel No Jardim Hotel?
Kunder bør tjekke ud fra det Casa Mel No Jardim Hotel ved 11:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i Casa Mel No Jardim Hotel?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på Casa Mel No Jardim Hotel er 111$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale.